Ana Sayfa » Örgü Modelleri / SEVGİ ÇİÇEKLERİ ÜÇGEN ŞAL MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 6,369 Görüntülenme 27 Aralık 2017

Sevgi Çiçekleri Üçgen Şal Modeli Yapılışı

SEVGİ ÇİÇEKLERİ ÜÇGEN ŞAL MODELİ YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, bu sefer sizlerle çok güzel görünen, Sevgi Çiçekleri Üçgen Şal Modeli Yapılışını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, bu modelle aynı zamanda üçgen şalın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Üçgen Şal Yapılışı

Sevgi Çiçekleri Üçgen Şal Modeli, çift şiş ile yapılıyor, bu tığ işi bilmeyenler için ayrı bir avantaj, modelimize 13 ilmek alarak başlıyoruz ve bir sıra düz örgü örüyoruz, daha sonra modelimizi kurmaya başlıyoruz, çok zor bir model değil, bu modelimizin diğer ismi Türkan Şoray kirpiği. Eğer daha önce bu tür modeller ördüyseniz, bu modeli kısa sürede bitirebileceğinizi düşünüyorum, bu modelle isterseniz yelekte yapabilirsiniz, bu sizin hünerli parmaklarınıza kalmış, kızlarımızın çeyizi içinde çok güzel bir parça olabilir, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kalıp gibi duran ütü istemeyen, Üç Yapraklı Tunus Oyası Yapımına bir göz atın derim.

İster kendiniz için yapın isterseniz çocuklarınız için, Şık Ve Kolay Atkı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Anne İşlerine Sevgi Çiçekleri Üçgen Şal Modeli Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Türkan Şoray Kirpiği Şal Yapımı

Sevgi Çiçekleri Üçgen Şal Modeli Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com