Ana Sayfa » Patik Modelleri / SİMLİ İPLE GELİN PATİĞİ YAPIMI
0 Yorum 11,257 Görüntülenme 15 Nisan 2018

Simli İple Gelin Patiği Yapımı

SİMLİ İPLE GELİN PATİĞİ YAPIMI

Sevgili bayanlar içinizden huzur hiç eksik olmasın, yuvanız daima huzurla dolsun, rabbim sizler için hayırlı olan dualarınızı kabul eylesin. Değişik ve farklı patik modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2018 gelin patiği modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünümlü Simli İple Gelin Patiği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel duruyor, ayağınıza çok yakışacak bir patik modeli olmuş, yapımı da tığ işi bilenler için gayet basit.

Süslü Gelin Patiği

Bu güzel patik modelimiz Ören Hanım 2018 Tığ İşi Patik Modelleri içerisinde yerini almış, yapımında 2mm tığ kullanılmış, ip olarak yumuşak simli ip tercih edilmiş, ip seçiminde yumuşak simli ip tercih ederseniz, ayağınıza batmayacaktır. Çok hoş ve güzel bir patik modeli olmuş, tığ işi patik modelimiz 37- 38 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, sizler örnek sayılarını değiştirerek daha büyük veya daha küçük ayaklar için yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Çok farklı ve güzel bir Gelin Patiği Modeli olan, Kolay Güllü Gelin Patiği Yapımına da bakmadan geçmeyin derim, gerçekten çok değişik ve güzel görünüyor.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Simli İple Gelin Patiği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Simli İple Gelin Patiği Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com