Ana Sayfa » Oya Örnekleri / SIRALI DUT OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,680 Görüntülenme 12 Şubat 2018

Sıralı Dut Oyası Yapımı

SIRALI DUT OYASI YAPIMI

Merhaba hanımlar, sade ve güzel görünen sıralı bir oya modeliyle birlikteyiz, sizlerle Sıralı Dut Oyası Yapımını paylaşıyorum, çok hoş olmuş, çok da sade duruyor, sade modelleri sevenler için güzel bir alternatif olabilir.

Dut Oyası Yapımı

Sıralı Dut Oyası Modelinde, iki renk oya ipi kullanılmış ve oya modelimiz iki sıradan oluşuyor, tığ battısını yaptığımız yazma kenarımıza, öncelikle ilk sıramızı işliyoruz, daha sonra üzerine ikinci sıramızı işleyerek tamamlıyoruz. Yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız, Oya ve Dantel Dünyasının anlatımıyla kolaylıkla yaparak, kısa sürede bitirebilirsiniz. Modelimizi yazma kenarlarına veya fular kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, her ikisine de çok güzel yakışacaktır, tek renk yazmalara da uygulayabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış. Bu tür oya örneklerini sitemizde bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Sıralı Dut Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Sıralı Dut Oyası Yapılışı

Sıralı Dut Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com