Ana Sayfa » Oya Örnekleri / SIRALI KALIP GİBİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,592 Görüntülenme 12 Aralık 2018

Sıralı Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımı

SIRALI KALIP GİBİ TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şerleri sizden uzak hayırları daima yakın eylesin. Çok güzel tığ oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon oya modelleri arasında yerini alacak, çok muntazam duran Sıralı Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten ütülü gibi duran bir model olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizlerde beğenirsiniz.

Dondurma Çubuğu ile Oya

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yeni Sezon Oya Modelleri arasında yerini almış, Sıralı Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımında dondurma çubuğu kullanılmış, elinizde dondurma çubuğu yoksa, 7 numara şişte kullanabilirsiniz veya kalemde kullanabilirsin. Oya modelimiz tek renk yazmalara çok güzel olacaktır, çeyizlik olarak da yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Sıralı Oya Modelleri arasında yer alan, Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Sıralı Kalıp Gibi Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Sıralı Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com