Ana Sayfa » Oya Örnekleri / SIRALI TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 16,485 Görüntülenme 21 Ocak 2018

Sıralı Tığ Oyası Yapımı

SIRALI TIĞ OYASI YAPIMI

Sevgili bayanlar, kullanımı rahat ve güzel görünen, Sıralı Tığ Oyası Yapımı ile sizlerleyiz, yapımı da fazla zor değil, kısa sürede bitirebileceğiniz bir oya modeline benziyor.

Sıralı Tığ Oyası Modeli

Sıralı Tığ Oyası Modelinde, her zaman olduğu gibi öncelikle yazmamızın tığ battısını yapıyoruz, daha sonra çubuklarını işliyoruz, sonra beyaz kısmını çubukların üzerine yapıyoruz, son olarak en üst kısmını yaparak bitiriyoruz, yani üç elden çıkıyor. Yapımı kolay, tığ işi biliyorsanız kısa sürede bitirebileceğiniz bir model, tek renk yazmalara yaparak kullanabilirsiniz, isterseniz renkli yazmalara, içindeki renklere uygun olacak şekilde yaparak da kullanabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış. Ayrıca sizlerle bu oya modeline benzeyen iki sıralı tığ oyası modelini paylaşmıştım, ister kendiniz için yapın, isterseniz kızlarımızın çeyizi için yaparak kaldırabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok değişik ve midye görünümünde olan, İncili Midye Şal Yapımını sizlerle paylaşmıştık.

Kızlarımıza çok yakışacak, Genç Kızlara Spor Bere Modeli Yapımına bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Sıralı Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Sıralı Tığ Oyası Yapılışı

Sıralı Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com