Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ŞİŞ OYASI RENGARENK YAPIMI
0 Yorum 11,414 Görüntülenme 30 Haziran 2018

Şiş Oyası Rengarenk Yapımı

ŞİŞ OYASI RENGARENK YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun hanımlar, Rabbim kalbinizden huzuru evinizden bereketi eksik eylemesin. Değişik ve güzel oya modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, şiş kullanılarak yapılan ve güzel tığ oyalarından olan, rengarenk çok güzel görünen Şiş Oyası Rengarenk Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı kolay sayılabilecek çok hoş görünen bu modeli ben çok beğendim, benim gibi çıtı pıtı rengarenk oya modelleri seviyorsanız sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Şiş Oyası Modeli

Şişle yapılan oya modeli Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, Renkli Oya Modelini tek renk yazmalara rengarenk yapabilirsiniz, dilerseniz renkli yazmalara içindeki renklere uygun olacak şekilde rengarenk de yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir tığ oyası modeli olmuş, şimdiden yapacak elleriniz hiç yorulmasın, en kolay ve en kısa zamanda bitirmeniz dileğiyle, kolay gelsin.

Sizlerle öncelerden paylaşmış olduğum Şiş İle Yapılan Oya Modelleri içerisinde yer alan, şiş üstünde basamak oyası yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Şiş Oyası Rengarenk Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Şiş Oyası Rengarenk Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com