Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / SONSUZLUK İĞNE OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 14,582 Görüntülenme 25 Mart 2018

Sonsuzluk İğne Oyası Yapılışı

SONSUZLUK İĞNE OYASI YAPILIŞI

Çok değişik ve çok beğenilen Sonsuzluk İğne Oyası Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok farklı ve güzel bir iğne oyası modeli olmuş, farklı ve güzel iğne oyası modeli arıyorsanız, bu model tam sizlik.

Sonsuzluk Oya Yapımı

Sonsuzluk İğne Oyası Modeli Yapımında, oya ipimizi parmağımızın etrafında dolayarak, kenar kısımlarına işliyoruz ve orta kısmında işleyip, modelimizi üzerine yapıyoruz, daha sonra yazma kenarımıza birleştirerek bitiriyoruz, yapımı gayet kolay, videomuzu izleyerek daha detaylı şekilde anlayabilirsiniz. Farklı bir model olmuş, tek renk yazmalarda güzel duracak bir iğne oyası modeli olmuş, kendiniz için veya kızlarınızın çeyizi için de yapabilirsiniz, sizlerle paylaşmış olduğum, farklı iğne oyası modellerine de bakarak, fikir edinebilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sonsuzluk Oya Yapılışı

Ayşenin İğne Oyalarına Sonsuzluk İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Sonsuzluk İğne Oyası Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com