Ana Sayfa » Örgü Modelleri / SULTAN ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 6,891 Görüntülenme 13 Mayıs 2018

Sultan Örgü Modeli Yapımı

SULTAN ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Hayırlı ve mutlu günleriniz olsun sevgili hanımlar, sizler için hayırlı olacak dualarınızı Rabbim daima kabul eylesin. Değişik örgü modelleri her geçen gün çıkmaya devam ediyor, iki şiş örgü modellerinden olan, çok hoş görünümlü Sultan Örgü Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, belirgin ve hoş görünümüyle çok güzel duran bu örgü modeliyle, bayan yelekleri çok güzel olacaktır.

Bu güzel örgü modelimiz Küçük Örgü Evi 2018 Örgü Modelleri arasında yer almış. İki Şişle Sultan Örgü Modelinde tek renk ip kullanılmış, sizler dilerseniz tek renk de yapabilir veya renk geçişli ipler de kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Bu örgü modeliyle bayan yeleği çok güzel olabilir, sizlerin hünerli parmaklarından en güzel örgüler çıkacağına eminim, şimdiden yapacak olan elleriniz hiç yorulmasın, kolay gelsin.

Bu örgü modeline benzeyen, İki Şişle Örgü Modelleri içerisinde yer alan, Ajurlu Baklava Dilimi Örgü Modeli Yapımına da kesinlikle bakın derim, sizler için fikir verecektir.

Küçük Örgü Evi Youtube Kanalına bizlerle paylaştığı Sultan Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Sultan Örgü Modeli

Sultan Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com