Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / SÜPÜRGE İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 21,380 Görüntülenme 29 Ocak 2019

Süpürge İğne Oyası Modeli Yapımı

SÜPÜRGE İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Hayırlı bereketli günleriniz olsun hanımlar. Rabbim hayrı ve bereketi sizlerden hiç eksik eylemesin. güzel ve yeni iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Süpürge İğne Oyası Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, değişik ve güzel bir model olmuş, yapımı da çok zorlayıcı değil, kısa sürede bitirebileceğiniz bir model.

Güzel İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları 2019 Modelleri içerisinde yerini almış, Süpürge İğne Oyası Modeli Yapımında değişik renkte ipler kullanılmış, dilerseniz sizler de tek renk yazmalara zevkinize göre renklerle yapabilirsiniz veya desenli yazmalara uyacak renkler de bu modeli işleyebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, hayırlı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, İki Renkli Fiyonk İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Süpürge İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Süpürge İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com