Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / SÜPÜRGE MODELİ BEŞ ŞİŞLE ÖRGÜ ÇORAP YAPIMI
0 Yorum 7,797 Görüntülenme 12 Ocak 2018

Süpürge Modeli Beş Şişle Örgü Çorap Yapımı

SÜPÜRGE MODELİ BEŞ ŞİŞLE ÖRGÜ ÇORAP YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok popüler olan ve güzel görünen, Süpürge Modeli Beş Şişle Örgü Çorap Yapımını sizlerle paylaşıyorum, aslında bu model oldukça popüler, çoğumuz belki bu modeli görmüştür.

Süpürge Modeli Beş Şişle Örgü Çorap Yapımında, 5 tane ince şiş kullanılmış, ip olarak ince bir ip seçilmiş, başlarken iki şişe birlikte 8 ilmek atarak başlıyoruz, daha sonra diğer şişleri de dahil ederek örüyoruz, yapımı karışık gibi dursa da, gayet kolay, eliniz alışınca hızlı bir şekilde sizlerde örebilirsiniz. Renk olarak bu modelde genelde beyaz ve kırmızı tercih ediliyor, bende bu modele bu renklerin yakıştığını düşünüyorum, tabii ki tercih size kalmış, farklı renklerde de yapabilirsiniz. Bu model oldukça popüler olduğu için ve modası hiç geçmediği için, kızlarımızın çeyizine yaparak kaldırabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kum boncuklu oya modeli arayanlara, Kum Boncuk Oyası İki Sıralı Çiçekler Modeli Yapımı güzel bir alternatif olabilir.

Yapımı kolay ve çok güzel görünen, Örgülü Saç Bandı Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Bayanların Örgü Dünyasına Süpürge Modeli Beş Şişle Örgü Çorap Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Gelin Parmağı Örgü Çorap Yapımı

Süpürge Modeli Beş Şişle Örgü Çorap Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com