Ana Sayfa » Lif Modelleri / SÜREYYA ERTEM TASARIMLI KESE LİF YAPIMI
0 Yorum 7,209 Görüntülenme 11 Şubat 2019

Süreyya Ertem Tasarımlı Kese Lif Yapımı

SÜREYYA ERTEM TASARIMLI KESE LİF YAPIMI

Her gününüz huzur ve mutluluk dolu olsun bayanlar. Rabbim huzurunuzu ve mutluluğunuzu hiç eksik eylemesin. Değişik ve güzel lif modelleri yapılıyor, 2019 lif modelleri arasında yerini alacak, Süreyya Ertem Tasarımlı Kese Lif Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, değişik ve çok güzel olmuş, farklı lif modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Çiçekli Kese Lif Yapımı

Lif modelimiz Ören Hanım 2019 Lif Modelleri içerisinde yerini almış, Süreyya Ertem Tasarımlı Kese Lif Yapımında 3 renk ip kullanılmış, modelimize orta çiçek kısmından işlenerek başlanmış, kese lif olarak yapılmış, gayet güzel ve kullanışlı olmuş. Sizler de dilediğiniz renklerde bu modeli yapabilirsiniz, çeyizlik olarak da harika olacak bir model olmuş. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kese Lif Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Lif Modelleri içerisinde yer alan, Lale Kese Lif Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Süreyya Ertem Tasarımlı Kese Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Süreyya Ertem Tasarımlı Kese Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com