Ana Sayfa » Lif Modelleri / SÜREYYA YILDIZI UZUN LİF MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 7,601 Görüntülenme 21 Kasım 2018

Süreyya Yıldızı Uzun Lif Modeli Yapılışı

SÜREYYA YILDIZI UZUN LİF MODELİ YAPILIŞI

Eviniz bereketli ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim bereketi ve huzuru evinizden hiç eksik eylemesin. Çok değişik ve güzel lif modelleri yapılıyor, 2019 lif modelleri arasında yer alacak, çok güzel görünen Süreyya Yıldızı Uzun Lif Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok harika olmuş hem de gayet kullanışlı bir model olmuş, bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz.

Tığ İşi Uzun Lif Yapımı

Uzun lif modelimiz Örgü Sevdası 2019 Lif Modelleri içerisinde yerini almış, Süreyya Yıldızı Uzun Lif Modeli Yapımında iki renk ip kullanılmış, mavi ve beyaz renk tonları kombin edilmiş, sizler dilediğiniz renkleri zevkinize göre kombin edebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, uç kısımlarına sizler dilerseniz halka da yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle kısa süre önce paylaştığım Uzun Lif Modelleri arasında yer alan, Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışına da bir bakın derim.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Süreyya Yıldızı Uzun Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kullanışlı Uzun Lif Modeli Yapımı

Süreyya Yıldızı Uzun Lif Modeli Yapılışı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com