Ana Sayfa » Oya Örnekleri / TAÇ ÇİÇEKLİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,510 Görüntülenme 06 Ocak 2018

Taç Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

TAÇ ÇİÇEKLİ TIĞ OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok değişik ve güzel bir oya modeliyle birlikteyiz, sizlerle Taç Çiçekli Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, gerçekten değişik bir oyaya benziyor, görünce ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Tığ Oyası Modelleri

Taç Çiçekli Tığ Oyası Modelinde, her zaman olduğu gibi yazma kenarımızın tığ battısını yaparak başlıyoruz, daha sonra yeşil kısmını işliyoruz ve yeşil kısım üzerine taç çiçek motifimizi yapıyoruz, ara mesafesinin ne kadar olacağını belirlemek tamamıyla sizin gönlünüze kalmış. Arada boş kalan yeşil kısımların üzerine pıtırcıklar yapabilirsiniz, Oya ve Dantel Dünyası zaten öyle yapmış, çok güzel olmuş, yapımı da pek zor değil, tığ işi biliyorsanız sizler de videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Renklerini yazmanızın içindeki renklere uyumlu şekilde değiştirebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok zarif ve güzel görünen, Yelpaze Çiçekler İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Eşyalarınızı veya çocuğunuzun oyuncaklarını koyabileceğiniz, File Torba Yapımına bir göz atın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Taç Çiçekle Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Taç Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı

Taç Çiçekli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com