Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / TAÇLI KELOĞLAN İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 23,314 Görüntülenme 23 Mart 2018

Taçlı Keloğlan İğne Oyası Yapımı

TAÇLI KELOĞLAN İĞNE OYASI YAPIMI

Keloğlan İğne Oyaları oldukça çeşitlendi, sizlerle çıtı pıtı Taçlı Keloğlan İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, rengarenk çok hoş olmuş, küçük oya modeli seviyorsanız sizler için güzel bir alternatif olabilir.

Keloğlan İğne Oyası

Taçlı Keloğlan İğne Oyası Yapımında, öncelikle yazma kenarımıza fildişi modelimizi işliyoruz, daha sonra taçlı keloğlan modelimizi yapıyoruz, motifler arasındaki ara mesafesini ayarlamak size kalmış, isterseniz daha aralıklı yapabilirsiniz. Marifetli Eller rengarenk yapmış, dilerseniz tek renk yazmalara rengarenk yaparak kullanabilir veya desenli yazmalara içindeki renklere uygun olarak yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. İğne oyası modelimizi yazma kenarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, son çıkan iğne oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Marifetli Ellere Taçlı Keloğlan İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Taçlı Keloğlan İğne Oyası Modeli

Taçlı Keloğlan İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com