Ana Sayfa » Danteller / TAŞLI IŞILTILI ODA TAKIMI YAPIMI
0 Yorum 7,572 Görüntülenme 08 Ocak 2018

Taşlı Işıltılı Oda Takımı Yapımı

TAŞLI IŞILTILI ODA TAKIMI YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok değişik modeller çıkıyor, bu tür modelleri gördükçe çok şaşırıyorum, sizlerle Taşlı Işıltılı Oda Takımı Yapımını paylaşıyorum, görünce ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Boncuklu Oda Takımı

Taşlı Işıltılı Oda Takımı Modelinde, tuhafiyelerde bulabileceğiniz metre ile satılan ışıltılı taşlar kullanılmış, ortası için 17mm lik halkalar kullanılmış, ışıltılı taşlardan şerit halinde keserek, halkanın çevresine birleştirilerek işlenmiş, ip olarak gri sim ip kullanılmış. Çok güzel ışıl ışıl olmuş, yaptıktan sonra düz bir görünüm alması için, ağır bir şeyin altına koyabilirsiniz, ister kendiniz kullanmak için yapın, isterseniz kızlarımızın çeyizine yaparak kaldırabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bebeklerinize veya çocuklarınıza yapabileceğiniz, Minik Burgulu Kolay Bere Yapımına bir göz atın derim.

Yapımı kolay ve gayet kullanışlı olan, Hello Kitty Kare Lif Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Ören Hanıma Taşlı Işıltılı Oda Takımı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Taşlı Işıltılı Oda Takımı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com