Ana Sayfa » Oya Örnekleri / TEK SIRA İNCİLİ FISTIK OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,869 Görüntülenme 22 Temmuz 2018

Tek Sıra İncili Fıstık Oyası Yapımı

TEK SIRA İNCİLİ FISTIK OYASI YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim hayırlı olanları sizlere yakın, şer olanları uzak eylesin. Değişik ve güzel tığ oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, fıstıklı oya modelleri içerisinde yer alacak, çok hoş görünümlü Tek Sıra İncili Fıstık Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, tek sıra halinde işlenerek yapılan oya modelimiz çok hoş olmuş, inciler değişik bir hava katmış.

İncili Fıstık Oyası Modeli

İncili fıstık oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış. Tek Sıra Fıstık Oyası Yapımında tek renk ip kullanılmış ve buna uygun olacak şekilde renkli inci boncuklar seçilmiş, çok hoş olmuş, sizler değişik renkte ip ve inci boncuk kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Kısa süre önce sizlerle paylaştığım Fıstıklı Oya Modelleri içerisinde yer alan, Katlı Fıstık Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tek Sıra İncili Fıstık Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tek Sıra İncili Fıstık Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com