Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / TIĞ İŞİ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 40,644 Görüntülenme 21 Ekim 2017

Tığ İşi Bebek Patik Modeli Yapımı

TIĞ İŞİ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI

Hanımlar sizlerle çok tatlı mini mini Tığ İşi Bebek Patik Modelini paylaşıyoruz, çift şiş bilmeyenler için bir avantaj, ayrıca yapımı da o kadar kolay ki görünce hemen yapmak isteyeceksiniz.

Kolay Bebek Patik Yapımı

Tığ İşi Bebek Patik Modelini 4-5 aya kadar bebeklerimize giydirebiliriz, ama sizler dilerseniz modelin sayılarını artırarak 7-8 aya kadar işleyebilirsiniz, farklı renklerde yaparak hem kız hem erkek çocuğuna da giydirebilirsiniz, doğum yapacaklara da çok harika bir hediye olabilir, ne kadar çok hazır şey olsa da el işi başka oluyor, ben el işini daha çok seviyorum, ayrıca buram buram anne kokuyor, sevgili hanımlar işlemek isteyenler eline tığı alsın Ören Hanımla beraber işleyebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin sağlıklı iyi günlerde giymesi dileğiyle.

Evde veya dışarıda giyebileceğiniz İşlemeli Patik Ayakkabı Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Kolay lif modeli arayanlar Yuvarlak Kolay Lif Yapımına bakmanızı tavsiye ederim.

Ören Hanıma Tığ İşi Bebek Patik Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Bebek Patik Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com