Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ BERE BOYUNLUK YAPIMI
0 Yorum 13,149 Görüntülenme 20 Kasım 2017

Tığ İşi Bere Boyunluk Yapımı

TIĞ İŞİ BERE BOYUNLUK YAPIMI

Sevgili bayanlar kış kapımızı iyice dayandı, artık bereler, boyunluklar, atkılar ortaya çıkmaya başladı, sizlerle çok güzel ve kolay Tığ İşi Bere Boyunluk Yapımını paylaşıyorum, çift şiş bilmeyenler için ayrı bir avantaj, tığ işi ile olanları ben daha çok beğeniyorum.

Tığ İşi Bere Modeli

Tığ İşi Bere Boyunluk Modeli, 3,5 numara tığ ile ve angora ip kullanılarak yapılmış, sizler dilerseniz daha kalın iplerle de yapabilirsiniz, hem daha çabuk bitecektir, hem de biraz daha fosur fosur olacaktır, bu sizin zevkinize kalmış. Kendiniz için de yapabilirsiniz, çocuklarınız için de yapabilirsiniz, farklı renklerde hem erkek hem de bayan için kullanılabilir, ponponunu değiştirmek kaydıyla. Artık yaz aylarında ki gibi dışarıya çıkamıyoruz, örgülerle falan uğraşıyoruz, hadi gelin bu güzel beremizi ve boyunluğumuzu birlikte yapalım, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok güzel ve zarif görünen İğne Oyası Papatya Modeli Anlatımlı Yapılışına bir göz attın derim.

Yapımı kolay ve güzel duran, Bağcıklı Mektup Patiği Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Tığ İşi Boyunluk Modeli

Sevil Örgüye Tığ İşi Bere Boyunluk Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Bere Boyunluk Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com