Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ BURGULU ELDİVEN YAPILIŞI
0 Yorum 6,200 Görüntülenme 15 Kasım 2018

Tığ İşi Burgulu Eldiven Yapılışı

TIĞ İŞİ BURGULU ELDİVEN YAPILIŞI

Eviniz bereketli ve huzurlu olsun bayanlar. Rabbim bereketi ve huzuru evinizden hiç eksik eylemesin. Tığ işi ile çok güzel modeller yapılmaya devam ediliyor, 2019 eldiven modelleri arasında yerini alacak, modeliyle güzel görünen Tığ İşi Burgulu Eldiven Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, üzerindeki burgu modeliyle çok hoş duruyor, parmaksız olması rahat bir kullanım sunuyor, bence çok güzel olmuş.

Tığ İşi Eldiven Yapımı

Tığ işi eldiven modelimiz Örgücü Şirin 2019 Eldiven Modelleri içerisinde yerini almış, Tığ İşi Burgulu Eldiven Yapılışında yumuşak ve ince bir ip kullanılmış, kaba ve sert durmaması için sizlere tavsiyem aynı şekilde yumuşak bir ip tercih etmeniz, rengini zevkinize göre dilediğiniz renk de yapabilirsiniz, her rengin bu modele çok yakışacağını düşünüyorum. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Parmaksız Burgulu Eldiven

Sizlerle daha önceden paylaştığım Tığ İşi Eldiven Modelleri arasında yer alan, Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapımına da bir göz atın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Burgulu Eldiven Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Burgulu Eldiven Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com