Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri / TIĞ İŞİ ÇİÇEKLİ YELEK YAPILIŞI
0 Yorum 6,681 Görüntülenme 07 Kasım 2018

Tığ İşi Çiçekli Yelek Yapılışı

TIĞ İŞİ ÇİÇEKLİ YELEK YAPILIŞI

Hayırlı güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her işinizi daima hayırlı eylesin. Değişik ve güzel bebek yelek modelleri yapılıyor, tığ işi bebek yelek modelleri arasında yerini alacak, sade ve hoş görünen Tığ İşi Çiçekli Yelek Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz gayet sade ve güzel olmuş, kız veya erkek bebekler için yapılabilir, tığ işi olması da iki şiş örneği bilmeyenler için alternatif olmuş.

Bebek Çiçekli Yelek

Bebek yelek modelimiz Sunanın Elinden Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri arasında yerini almış, Çiçekli Bebek Yelek Yapılışında tek renk ip kullanılmış ve beyaz olarak yapılmış, beyaz renk kız ve erkek bebekleri için olabilir, sizler dilerseniz rengini erkek veya kız bebekler için değişik renklerde yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, bebeklerimizin güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Çiçek Modeli Yelek

Sizlerle daha önceden paylaştığım Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri arasında yer alan, Miki Fare Bebek Yelek Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Sunanın Elinden Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Çiçekli Yelek Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Çiçekli Yelek Yapılışı Video3D Çiçekli Roba Yapılışı Video
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com