Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ DİKİŞSİZ YAPRAKLI BERE YAPIMI
0 Yorum 4,396 Görüntülenme 02 Ocak 2018

Tığ İşi Dikişsiz Yapraklı Bere Yapımı

TIĞ İŞİ DİKİŞSİZ YAPRAKLI BERE YAPIMI

Sevgili bayanlar, daha önce bademli boyunluk yapımını sizlerle paylaşmıştım, şimdi ona takım olacak Tığ İşi Dikişsiz Yapraklı Bere Yapımını paylaşıyorum, her yaşa uygun bir bere modeli, ister bebeklerinize, çocuklarınıza yapın, isterseniz kendiniz için yapın.

Tığ İşi Dikişsiz Yapraklı Bere Modeli, 5mm tığ ile işlenmiş, Örgücü Şirin iki ipi birleştirerek işlemiş, çok değişik olmuş, sizler farklı iplerle de işleyebilirsiniz, bu tamamıyla sizin tercihinize kalmış bir şey. Örgücü Şirin bere modelimizin küçükler için veya büyükler için nasıl yapılacağını gayet güzel bir şekilde anlatmış, sizlerde videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Çok hoş olmuş, tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum, kış günlerinde sıcak tutacak güzel bir bere modeli olmuş, isterseniz kızınıza ve kendinize yaparak, anne kız takım olarak kullanabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Hem çok kullanışlı hem de güzel görünen, Kalpli Kare Lif Yapımına bir bakın derim.

Boncuk oyası arayanlara, Beş Parmak Boncuk Oyası Modeli harika bir alternatif olabilir.

Örgücü Şirine Tığ İşi Dikişsiz Yapraklı Bere Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Dikişsiz Yapraklı Bere Yapılışı

Tığ İşi Dikişsiz Yapraklı Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com