Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ FİLE ÇANTA YAPIMI
0 Yorum 15,174 Görüntülenme 19 Aralık 2018

Tığ İşi File Çanta Yapımı

TIĞ İŞİ FİLE ÇANTA YAPIMI

Evinizden huzur mutluluk hiç eksik olmasın hanımlar. Rabbim her daim sizleri huzurlu eylesin. Tığ işiyle değişik örgüler yapılmaya devam ediliyor, file çanta modelleri içerisinde yerini alacak, çok güzel Tığ İşi File Çanta Yapımını sizlerle paylaşıyorum, pazar eşyalarınızı veya market eşyalarınızı taşıyabileceğiniz, çok hoş görünümlü bir file çanta modeli olmuş.

File Çanta Nasıl Yapılır

Tığ işi file çanta modelimiz Anne İşleri 2019 File Çanta Modelleri arasında yerini almış, Tığ İşi File Çanta Yapımında tek renk ip kullanılmış, sihirli halka yapılarak başlanmış ve yuvarlak şeklinde işlenerek devam etmiş, nasıl yapıldığını detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, sizler de yaparak eşyalarını taşımak için kullanabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

File Çanta Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Tığ İşi File Çanta Modelleri içerisinde yer alan, File Torba Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Anne İşleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi File Çanta Yapımı? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi File Çanta Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com