Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ FISTIKLI BERE YAPIMI
0 Yorum 5,906 Görüntülenme 07 Ocak 2019

Tığ İşi Fıstıklı Bere Yapımı

TIĞ İŞİ FISTIKLI BERE YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler için nasip eylesin. Kış günlerinin gelmesiyle birlikte harika bere modelleri yapılıyor, 2019 bere modelleri içerisinde yerini alacak, modeliyle çok hoş görünen Tığ İşi Fıstıklı Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş bir model olmuş, fıstıklı örgü modeli çok yakışmış, tığ işi işlemeyi biliyorsanız, kısa sürede bu modeli yaparak kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Bere Yapımı

Bere modelimiz Örgücü Şirin 2019 Bere Modelleri arasında yerini almış, Tığ İşi Fıstıklı Bere Yapımında iki renk ip kullanılmış, lastik kısmı işlendikten sonra, fıstıklı kısım işlenerek devam edilmiş, ortaya çok harika bir model çıkmış, tığ işi işlemeyi biliyorsanız modelimizin yapımı gayet kolay, sizler de kısa sürede yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve sıcacık bir kış geçirmeniz dileğiyle.

Fıstıklı Bere Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Bere Modelleri arasında yerini alan, Tığ İşi Bay Bayan Bere Yapılışına da bir göz atın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Fıstıklı Bere Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Fıstıklı Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com