Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ FİYONK BATTANİYE YAPIMI
0 Yorum 4,999 Görüntülenme 02 Şubat 2018

Tığ İşi Fiyonk Battaniye Yapımı

TIĞ İŞİ FİYONK BATTANİYE YAPIMI

Sevgili hanımlar, modeliyle çok güzel duran, Tığ İşi Fiyonk Battaniye Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten harika olmuş, ister kendiniz için yapın, isterseniz bebekleriniz içinde yapabilirsiniz, yumuşacık saracak bir battaniye modeli olmuş.

Fiyonk Battaniye Yapımı

Tığ İşi Fiyonk Battaniye Modelinde, 4,5mm tığ kullanılmış ve ip olarak bebe yünü tercih edilmiş, tığ numarasının biraz büyük olmasının nedeni, yumuşak bir battaniye elde etmek. Çok güzel bir model olmuş, tığ işi biliyorsanız Örgücü Şirinin detaylı anlatımıyla, yapımını kısa sürede kavrayabilirsin. Rengini tek renk yapabilirsiniz, isterseniz her sırayı farklı renkler de yapabilirsiniz veya iki üç renk yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış, her şekilde çok güzel olacaktır. İster kendi kullanımınız için yapın, isterseniz de bebeklerinize yapabilirsiniz, doğum yapacaklara da çok hoş bir hediye olabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok zarif ve güzel duran, İğne Oyası Boncuklu Kalp Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Kısa sürede bitirebileceğiniz, Zikzaklı Lif Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Fiyonklu Battaniye Modeli

Örgücü Şirine Tığ İşi Fiyonk Battaniye Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Fiyonk Battaniye


Fiyonk Battaniye Nasıl Yapılır


Tığ İşi Fiyonk Battaniye Modeli

Tığ İşi Fiyonk Battaniye Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com