Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ KIRKYAMA BATTANİYE YAPIMI
0 Yorum 5,739 Görüntülenme 18 Aralık 2018

Tığ İşi Kırkyama Battaniye Yapımı

TIĞ İŞİ KIRKYAMA BATTANİYE YAPIMI

Huzurlu ve mutlu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim mutluluğu kalbinizden gülümsemeyi yüzünüzden hiç eksik eylemesin. Tığ işiyle güzellikler yapılmaya devam ediliyor, tığ işi battaniye modelleri içerisinde yerini alacak, çok değişik görünen Tığ İşi Kırkyama Battaniye Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak çok farklı ve güzel olmuş, bu modelin bir diğer adı dağ evi battaniyesi olarak biliniyor, değişik model arayanlar için farklı bir alternatif olabilir.

Kırkyama Battaniye Şablon

Tığ işi battaniye modelimiz Örgücü Şirin 2019 Battaniye Modelleri arasında yerini almış, farklı görünen Tığ İşi Kırkyama Battaniye Yapımında çeşitli renklerde ipler kullanabilirsiniz, en az 4 renk iple yaparsanız güzel olacaktır, tabii ki daha fazla renklerle de yapabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, her şekilde çok güzel olacaktır. Kış günlerinde sıcak tutacak bir battaniye modeli olmuş, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kırkyama Battaniye Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Tığ İşi Battaniye Modelleri içerisinde yer alan, Yıldız Battaniye Yapımına da bir göz atın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Kırkyama Battaniye Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kırkyama Battaniye Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com