Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ KIŞLIK ELDİVEN YAPIMI
0 Yorum 3,442 Görüntülenme 16 Aralık 2018

Tığ İşi Kışlık Eldiven Yapımı

TIĞ İŞİ KIŞLIK ELDİVEN YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en iyisini sizler için nasip eylesin. Tığ işiyle güzellikler yapılmaya devam ediliyor, 2019 tığ işi eldiven modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünen Tığ İşi Kışlık Eldiven Yapımını sizlerle paylaşıyorum, kış günlerinde ellerinizi hiç üşütmeyecek sıcak tutacak bir model olmuş, yapımı da gayet kolay.

Kışlık Eldiven Modeli

Tığ işi eldiven modelimiz Örgücü Şirin 2019 Eldiven Modelleri içerisinde yerini almış, Tığ İşi Kışlık Eldiven Yapımında 50 gramlık ip kullanılmış ve 3 mm lik tığ ile yapılmış, yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız birkaç saatte yapabilirsiniz. Sadece yetişkinler için değil, örnek sayılarını azaltarak çocuklar için de yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, ellerinizin hiç üşümemesi dileğiyle.

Tığ İşi Eldiven Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Tığ İşi Eldiven Modelleri arasında yer alan, Örgü Moda Çeyizlik Eldiven Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Kışlık Eldiven Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kışlık Eldiven Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com