Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ KİTAP AYRACI YAPIMI
0 Yorum 7,907 Görüntülenme 13 Nisan 2018

Tığ İşi Kitap Ayracı Yapımı

TIĞ İŞİ KİTAP AYRACI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli ve huzurlu olsun, sizler hiç üzülmeyin, rabbim daima içinizi huzurla doldursun, hep mutlu olun inşAllah. El işiyle yapılan çok farklı örgü modelleri karşımıza çıkıyor, değişik tığ işi modelleri içerisinde yerine alınacak, Tığ İşi Kitap Ayracı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok farklı ve çok güzel olmuş, yapımı da gayet kolay ve kısa sürüyor, ayrıca kitap okuyanlara çok güzel bir hediye olabilir.

Tavus Kuşu Kitap Ayracı

Hoş ve güzel görünen bu modelimiz, Ören Hanım 2018 El İşleri arasında yerini almış, Tavus Kuşu Kitap Ayracı Yapımında değişik farklı renkler kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, tığ işi biliyorsanız yapımı da gayet kolay, gün içinde birkaç adet kolaylıkla yapabilirsiniz. Kitap okumayı sevenler için çok harika bir hediye olabilir, yapacak elleriniz hiç yorulmasın hanımlar, kolay gelsin.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Kitap Ayracı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kitap Ayracı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com