Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ KOLAY KALPLİ BERE YAPIMI
0 Yorum 6,842 Görüntülenme 19 Şubat 2019

Tığ İşi Kolay Kalpli Bere Yapımı

TIĞ İŞİ KOLAY KALPLİ BERE YAPIMI

Her şey gönlünüzce olsun bayanlar. Rabbim sizler için hayırlı olacak bütün dualarınızı kabul eylesin. Çok güzel bere modelleri yapılıyor, tığ işi bere modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen Tığ İşi Kolay Kalpli Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel görünen bir model olmuş, kendiniz için veya çocuklarınız için yaparak kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Kalpli Bere Yapımı

Bere modelimiz Örgücü Şirin Tığ İşi Bere Modelleri arasında yerini almış, Tığ İşi Kolay Kalpli Bere Yapımında iki renk ip kullanılmış, tığ olarak 5 ve 6 milimlik iki tığ ile işlenmiş. Değişik ve güzel bir model olmuş, dilerseniz bu modeli hem kendiniz için hem çocuğunuz için yaparak, anne kız takım halinde kullanabilirsiniz, çok hoş olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzurlu ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örgü Kalpli Bere Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Bere Modelleri içerisinde yer alan, Desenli Kırmızı Bere Yapılışına da bakmanızı tavsiye ederim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Kolay Kalpli Bere Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kolay Kalpli Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com