Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ KOLAY SIRT ÇANTASI YAPIMI
0 Yorum 10,149 Görüntülenme 27 Mayıs 2018

Tığ İşi Kolay Sırt Çantası Yapımı

TIĞ İŞİ KOLAY SIRT ÇANTASI YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, evinizde huzur kalbinizde mutluluk daim olsun, Rabbim şer olanları sizden uzak hayırları yakın eylesin. El işiyle harika şeyler yapılıyor, ben görünce çok beğendiğim, tığ işi çanta modellerinden olacak, çok hoş görünümlü Tığ İşi Kolay Sırt Çantası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünümüyle harika olmuş çok şık ve güzel duruyor, yapımı da tığ işi biliyorsanız hiç zorlayıcı değil.

Sırt Çantası Yapımı

Bu güzel çanta modelimiz Örgücü Şirin Tığ İşi Çanta Modelleri içerisinde yerini almış. Örgü Çanta Modelimiz de tek renk ip kullanılmış, sizler dilerseniz farklı renklerde ipler kullanabilir veya renk geçişli iplerle de değişik modeller ortaya çıkarabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir tığ işi çanta modeli olmuş, isterseniz genç kızlar için yaparak onları mutlu edebilirsiniz, şimdiden kolay gelsin.

Kısa süre önce sizlerle paylaştığım Tığ İşi Çanta Modellerinden olan, Makaron Çanta Yapımına bakmadan geçmeyin derim, gerçekten çok değişik ve güzel bir örgü çanta modeli.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Kolay Sırt Çantası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kolay Sırt Çantası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com