Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ OKYANUS DALGASI ATKI YAPIMI
0 Yorum 4,310 Görüntülenme 02 Ocak 2019

Tığ İşi Okyanus Dalgası Atkı Yapımı

TIĞ İŞİ OKYANUS DALGASI ATKI YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her zaman sağlığınızı daim eylesin. Kış günlerinin gelmesi ile birlikte değişik atkı modelleri yapılıyor, tığ işi atkı modelleri içerisinde yerini alacak, Tığ İşi Okyanus Dalgası Atkı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz gayet sade ve güzel olmuş, yapımı da zorlayıcı değil, tığ işi biliyorsanız sizlerde yaparak hemen kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Atkı Yapımı

Atkı modelimiz Örgücü Şirin Tığ İşi Atkı Modelleri arasında yerini almış, Tığ İşi Okyanus Dalgası Atkı Yapımında 6 numara tığ kullanılmış ve iki renk ip ile işlenmiş, sizler zevkinize göre istediğiniz renklerde yapabilirsiniz, sadece yetişkinler için değil çocuklarınız için de yaparak kullanabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Okyanus Dalgası Örgü Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Atkı Modelleri arasında yer alan, Tığ İşi Dikişsiz Örümcekli Atkı Yapımına da bir göz atın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Okyanus Dalgası Atkı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Okyanus Dalgası Atkı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com