Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ TAVŞAN DİŞİ ÖRGÜ BERE YAPIMI
0 Yorum 4,212 Görüntülenme 30 Aralık 2017

Tığ İşi Tavşan Dişi Örgü Bere Yapımı

TIĞ İŞİ TAVŞAN DİŞİ ÖRGÜ BERE YAPIMI

Merhaba bayanlar, sıcak tutacak çok hoş bir bere modeliyle birlikteyiz, Tığ İşi Tavşan Dişi Örgü Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel olmuş kendiniz için veya çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Tığ İşi Bere Malzemeler

Tığ İşi Tavşan Dişi Örgü Bere Modelinde, 4mm tığ kullanılmış, sizlerin ip tercihine göre tığ numarası değişebilir, daha kalın bir ip tercih ederseniz, daha ince bir tığ ile de yapabilirsiniz. Öncelikle yapacağınız kişinin baş çevresine göre zincir çekerek başlıyoruz ve lastik kısmını işliyoruz, daha sonra tavşan dişi örneğimizi kurarak devam ediyoruz, bere modelimiz iki renkten oluşmuş, ikişerli sıra farklı renk olarak işliyoruz, yapımı gayet kolay tığ işi biliyorsanız kolay şekilde yapacağınızı düşünüyorum, son olarak üst kısmını etamin iğnesiyle birleştiriyoruz. Çok güzel olmuş, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sıcak bir kış geçirmeniz dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizi için yapabileceğiniz, Dondurma Çubuğuyla Oda Takımı Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Modeliyle tıpkı çileğe benzeyen, Çilek Patik Modeli Yapımına bir göz atın derim.

Tığ Mucizesine Tığ İşi Tavşan Dişi Örgü Bere Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Tavşan Dişi Örgü Bere Modeli Yapılışı

Tığ İşi Tavşan Dişi Örgü Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com