Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ VİRÜS BATTANİYE YAPIMI
0 Yorum 4,986 Görüntülenme 24 Aralık 2017

Tığ İşi Virüs Battaniye Yapımı

TIĞ İŞİ VİRÜS BATTANİYE YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok güzel ve kullanışlı Tığ İşi Virüs Battaniye Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, ister bebekleriniz için kullanın, isterseniz kış soğuklarında kendiniz için kullanın.

Virüs Battaniye Yapılışı

Tığ İşi Virüs Battaniye Modeli, 4.5mm tığ ile işlenmiş, ip olarak renk geçişli normal kalınlıkta bir ip kullanılmış, sizler daha kalın olsun daha sıcak tutsun isterseniz, kalın ipler de kullanabilirsiniz. Battaniyemizin yapımına 6 zincir çekerek başlıyoruz ve zincirimizin etrafını doldurarak ilerliyoruz, yapımı çok zor değil, tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum, battaniyemizi bitirdikten sonra kırışıklıklarını gidermek için ütüyü değdirmeden hafif buhar tutabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sıcak bir kış geçirmeniz dileğiyle.

Çok güzel adı gibi limon çekirdeğine benzeyen, İğne Oyası Limon Çekirdeği Anlatımlı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kız bebeklerine yapabileceğiniz çok şeker, Hello Kitty Patik Yapımına bir göz atın derim.

Bebek Battaniye Modeli

Örgücü Şirine Tığ İşi Virüs Battaniye Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Ajurlu Battaniye Yapımı

Tığ İşi Virüs Battaniye Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com