Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ YAZLIK 4 6 YAŞ YELEK YAPIMI
0 Yorum 13,515 Görüntülenme 05 Mayıs 2018

Tığ İşi Yazlık 4 6 Yaş Yelek Yapımı

TIĞ İŞİ YAZLIK 4 6 YAŞ YELEK YAPIMI

Gününüz hayırlı eviniz bereketli olsun, yapacağınız dualarınızın hayırlı olanını Rabbim kabul eylesin. Yaz günlerinde çocuklarınıza giydirebileceğiniz, çok şık ve güzel görünen, tığ işi yelek modelleri içerisinde yerini alacak, Tığ İşi Yazlık 4- 6 Yaş Yelek Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten modeliyle harika olmuş, kız çocuklarına çok yakışacağına eminim.

Tığ İşi Yazlık Kız Yelek Yapımı

Bu güzel yelek modelimiz Ayşegülle Örgü Keyfi 2018 Yelek Modelleri arasında yerini almış, Tığ İşi Yazlık Kız Yelek Modelimiz tek renk olarak yapılmış, ışıltılı bir ip kullanılmış, renk seçimi ve ip seçimi sizin zevkinize kalmış. Modelimizin tığ işi olması da, çift şiş bilmeyenler için ayrı bir avantaj olmuş, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum Tunus İşi Bebek Yelek Modelleri arasında yerini alan, Tunus İşi Tavşan Desenli Çocuk Yelek Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Ayşegülle Örgü Keyfi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Yazlık 4- 6 Yaş Yelek Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Yazlık 4- 6 Yaş Yelek Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com