Ana Sayfa » Oya Örnekleri / TIĞ OYASI SALKIM ÇİÇEK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 10,824 Görüntülenme 21 Aralık 2017

Tığ Oyası Salkım Çiçek Modeli Yapımı

TIĞ OYASI SALKIM ÇİÇEK MODELİ YAPIMI

Merhaba hanımlar, yine çok güzel çiçekli bir oya modeliyle birlikteyiz, sizlerle Tığ Oyası Salkım Çiçek Yapımını paylaşıyorum, çıtı pıtı çok hoş olmuş ben çok beğendim, umarım sizler de beğenirsiniz.

Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

Tığ Oyası Salkım Çiçek Modelinde, öncelikle tığ battımızı yapıyoruz, daha sonra üzerine pimpiriklerimizi gidiyoruz, pimpiriklerimizi işlerken motiflerin yeşil yaprak ve iç kısımlarını işliyoruz, iç kısımlarında oya için kullanılan en küçük serum halkayı kullanıyoruz, son olarak çiçeklerimizin en üst kısmı olan çiçeklerimizi yapıyoruz. Renklerini yapacağınız yazmaya uygun renklerde yapabilirsiniz, isterseniz tek renk yazmalar da rengarenk çiçekler de yapabilirsiniz. Bu oya modelimizin mutfak havlusu kenarında çok güzel olacağını düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bebek örgülerinde kullanabileceğiniz, Fıstıklı Bebek Yelek Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Üç çeşit oyanın birleşiminden oluşan, Mekik İğne Firkete Birleşimi Fiyonklu Çiçek Oyası Yapımına bir göz atın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Tığ Oyası Salkım Çiçek Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Çiçek Yan Yana Tığ Oyası Modeli

Tığ Oyası Salkım Çiçek Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com