Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / TOMURCUKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,779 Görüntülenme 27 Şubat 2019

Tomurcuklu Çiçek İğne Oyası Yapımı

TOMURCUKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayır ve huzur dolu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Yeni ve güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Tomurcuklu Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok zarif ve güzel bir model olmuş, çiçekli model seviyorsanız, bu modeli de beğeneceğinizi düşünüyorum.

Güzel İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Tomurcuklu Çiçek İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil yaprak kısmını işliyoruz, daha sonra yaprağın kenarına çiçek kısmını yapıyoruz, son olarak tomurcuklarını yaparak bitiriyoruz, gayet gösterişli ve zarif bir model olmuş, bu modeli yazma kenarlarına dilerseniz mutfak havlusu kenarlarına da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Süpürge Çiçeği İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tomurcuklu Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tomurcuklu Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com