Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TOMURCUKLU KIVRIMLAR YELEK HIRKA BERE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 4,867 Görüntülenme 04 Şubat 2018

Tomurcuklu Kıvrımlar Yelek Hırka Bere Örgü Modeli Yapımı

TOMURCUKLU KIVRIMLAR YELEK HIRKA BERE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Sevgili hanımlar, güzel bir örgü modeli yapımıyla birlikteyiz, sizlerle Tomurcuklu Kıvrımlar Yelek Hırka Bere Örgü Modeli Yapımını paylaşıyorum, gerçekten her türden örgüye olabilecek hoş bir model olmuş, ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Tomurcuklu Örgü Yapımı

Tomurcuklu Kıvrımlar Yelek Hırka Bere Örgü Modelinde, 3,5 numara şiş kullanılmış ve çok ince bir ip iki kat yapılarak örülmüş. Sizler şiş kalınlığına göre, ip kalınlığını değişik yapabilirsiniz, örgü modeli 13 ilmek ve katlarından oluşuyor, yapımı gayet kolay bir model, iki şiş örmeyi biliyorsanız veya iki şiş örmeye yeni başladıysanız, bu modeli Anne İşlerinin detaylı anlatımıyla, sizlerde kolaylıkla her türlü örgüye uygulayabilirsiniz. Bu örgü modelimizi yelek, hırka, bere, boyunluk ve değişik örgülerde kullanabilirsiniz, bu tamamıyla hünerli parmaklarınıza kalmış, bu ve buna benzer örgü modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok güzel görünen ve çok da kullanışlı olan, Çilekli Yuvarlak Lif Yapımına bir bakın derim.

Yapımı kolay ve kısa sürede bitirebileceğiniz, Tunus İşi Kovboy Baktüs Şal Yapımına bakmadan geçmeyin.

Anne İşlerine Tomurcuklu Kıvrımlar Yelek Hırka Bere Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Tomurcuklu Kıvrımlar Örgü Modeli

Tomurcuklu Kıvrımlar Yelek Hırka Bere Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com