Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / TOP TOP ÖRGÜ MODELİ BERE VE YELEK YAPIMI
0 Yorum 10,013 Görüntülenme 26 Mart 2018

Top Top Örgü Modeli Bere Ve Yelek Yapımı

TOP TOP ÖRGÜ MODELİ BERE VE YELEK YAPIMI

Takım halinde bebeklerinize giydirebileceğiniz, çok güzel görünen, Top Top Örgü Modeli Bere ve Yelek Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş olmuş, kız veya erkek bebekler için yapabilirsiniz.

Top Örgü Yelek Yapımı

Top Top Örgü Modeli Bere Ve Yelek Yapımında, 4 numara şiş ve bebe yünü kullanılmış, beresi tek parça halinde örülüp dikilerek birleştirilmiş, yelek modeli ise aynı şekilde, bir arka parça ve iki ön parça olacak şekilde örülüp birleştirilmiş. Boyut olarak beremizin boyutları, 20 santim en ve 20 santim boy olmuş, yeleğimizin boyutları ise 32 santim en ve 37 santim boy olmuş, 3 yaş civarı bebeklere olabilir, renklerini değiştirerek erkek veya kız bebek için yapabilirsiniz, her ikisine de çok güzel olacaktır, doğum yapacaklara da hoş bir hediye olabilir. Diğer bebek örgülerine de bakmanızı tavsiye ederim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Pratik Yazarla Örgüye Top Top Örgü Modeli Bere ve Yelek Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Top Örgü Modeli Bere Yapımı

Top Top Örgü Modeli Bere Yapımı VideoTop Top Örgü Modeli Yelek Yapımı Video
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com