Ana Sayfa » Patik Modelleri / TUNUS İŞİ BONCUKLU PATİK YAPIMI
0 Yorum 12,416 Görüntülenme 20 Mayıs 2018

Tunus İşi Boncuklu Patik Yapımı

TUNUS İŞİ BONCUKLU PATİK YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli ve huzurlu olsun bayanlar, Rabbim huzuru sizlerden eksik eylemesin. Patik modelleri arasından güzellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, tunus işi patik modelleri içerisinde yer alacak, Tunus İşi Boncuklu Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, üzerindeki fiyonk süslemesiyle ve boncuklarıyla çok harika görünüyor, patik modelimizin tunus işi olması da modelimize ayrı bir güzellik katmış.

Boncuklu Patik Modeli

Patik modelimiz Ören Hanım Tunus İşi Patik Modelleri arasında yerini almış, İnci Boncuklu Tunus İşi Patik Yapımında tek renk ip kullanılmış, modelimizin kenar kısımlarına minik boncuklar kullanılmış. Gerçekten çok şık ve güzel olmuş, ön kısmına büyük bir kurdele yapılarak süslenmiş, sizler istediğiniz renklerde ve boncuklarla süsleyebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir patik modeli, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Tunus İşi Patik Yapımı

Sizlerle önceden paylaştığım Tunus İşi Patik Modelleri içerisinde yer alan, Kalpli Tunus İşi Patik Yapılışına da bakmadan geçmeyin derim, çok harika bir patik modeli.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tunus İşi Boncuklu Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tunus İşi Boncuklu Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com