Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / TUNUS İŞİ KEÇE TABAN PATİK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 16,236 Görüntülenme 30 Kasım 2017

Tunus İşi Keçe Taban Patik Modeli Yapımı

TUNUS İŞİ KEÇE TABAN PATİK MODELİ YAPIMI

Gününüz hayırlı olsun bayanlar, bugün Tunus İşi Keçe Tabanlı Patik Modeli Yapımı ile karşınızdayız, tabanı keçe olan bu patiklere ben bayılıyorum, hem çok kullanışlı hem de yürürken kaymıyor, içi beyaz keçe altı eva çok harika olmuş.

Tunus İşi Patik Modeli

Tunus İşi Keçe Tabanlı Patik Modeli, ismi itibariyle tunus işinden oluşuyor, keçe taban üzerine yapılıyor, keçe taban olması hem daha dayanıklı hem de daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Üzerinin süslerini sıralı taşlardan, sıralı incilerden, sıralı zımba gibi şeylerden kullanabilirsiniz, eğer sade seviyorsanız, hiçbir şey yapmadan düz bir şekilde kullanabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış. Sizde bu güzel patik modelimizi beğendiyseniz, sevgili Emel Hanımla birlikte işleyebilirsiniz, yapması çok zor görünmüyor, tığ işi bilenlerin kolaylıkla bu modeli yapacağını düşünüyorum, dilediğiniz renklerde uygulayabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı kış günlerinde kullanmanız dileğiyle.

Sadeliği sevenler, Çiçekli Tığ İşi Patik Yapımına kesinlikle bakın derim.

Çocuklarımıza banyoyu sevdirecek Tavşan Kese Lif Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Emelce Örgülere Tunus İşi Keçe Tabanlı Patik Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Tunus İşi Zımba Desenli Patik

Tunus İşi Keçe Taban Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com