Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TÜRKAN ŞORAY KİRPİĞİ KOLAY ETOL ŞAL YAPIMI
0 Yorum 9,619 Görüntülenme 13 Kasım 2018

Türkan Şoray Kirpiği Kolay Etol Şal Yapımı

TÜRKAN ŞORAY KİRPİĞİ KOLAY ETOL ŞAL YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim her daim her şeyin en hayırlısını sizler için nasip eylesin. Çok güzel şal modelleri yapılıyor, iki şişle şal modelleri içerisinde yer alacak, çok hoş görünümlü Türkan Şoray Kirpiği Kolay Şal Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, bu modeli gelin şal olarak da yapabilirsiniz, çok güzel olacaktır.

İki Şişle Etol Şal Yapımı

Etol şal modelimiz Ören Hanım Şal Modelleri arasında yerini almış, Türkan Şoray Kirpiği Kolay Etol Şal Yapımında tek renk ip kullanılmış, beyaz renk tercih edilmiş, model kendini beyaz renkte çok hoş göstermiş, dilerseniz simli iplerle farklı renklerde bu modeli yapabilirsiniz, çok güzel olacaktır, tabii ki bu sizin güzel gönlünüze kalmış. Modelimizin iki şişle örülmesi tığ işi bilmeyenler için avantaj olmuş. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Şal Modelleri arasında yer alan, Çeyizlik İncili Şal Modeli Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Türkan Şoray Kirpiği Kolay Etol Şal Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Türkan Şoray Kirpiği Kolay Etol Şal Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com