Ana Sayfa » Lif Modelleri / ÜÇ BOYUTLU KALPLİ LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 6,624 Görüntülenme 22 Şubat 2018

Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapımı

ÜÇ BOYUTLU KALPLİ LİF MODELİ YAPIMI

Sevgili hanımlar, her gün daha yeni ve daha güzel lif modelleri ortaya çıkıyor, sizlerle Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok değişik ve çok hoş olmuş, minik minik kalpler çok yakışmış, çok tatlı duruyor ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Kalpli Lif Nasıl Yapılır

Üç Boyutlu Kalpli Lif Modelinde, gevşek olacak şekilde 63 zincir çekerek, üzerine 31 fıstık yapıyoruz, iki sıra fıstık işledikten sonra, üçüncü sırada kalp modelimizi yapıyoruz. Yapımı kolay, daha önce lif modeli işlediyseniz, kolaylıkla bu modeli de yapabilirsiniz, Sibelle Örgü her sıra kalp modeli için, farklı renkler kullanmış, rengarenk çok hoş olmuş, sizlerde dilerseniz farklı renkler yapabilirsiniz veya tek renkle de uygulayabilirsiniz, her şekilde çok hoş olacak bir lif modeli ortaya çıkmış. Kızlarımızın çeyizine de yaparak kaldırabilirsiniz, buna benzer ve daha değişik lif modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kalpli Lif Modeli

Sibelle Örgüye Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Üç Boyutlu Kalpli Lif Yapılışı

Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com