Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÜÇ BOYUTLU PAPATYA OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,703 Görüntülenme 10 Kasım 2018

Üç Boyutlu Papatya Oyası Yapımı

ÜÇ BOYUTLU PAPATYA OYASI YAPIMI

Eviniz bereketli ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim bereketi ve huzuru evinizden hiç eksik eylemesin. Çok farklı ve değişik tığ oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon tığ oyası modelleri içerisinde yerini alacak, çok farklı görünen Üç Boyutlu Papatya Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok farklı bir model ortaya çıkmış, ben bu modeli çok beğendim, yapımı biraz zahmetli gibi dursa da, bitirdiğinizde buna değecek bir model.

Papatya Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yeni Sezon Tığ Oyaları içerisinde yerini almış, Üç Boyutlu Papatya Oyası Yapımında öncelikle papatya motiflerini işliyoruz daha sonra yazma kenarına birleştiriyoruz, motiflerin aralığını sizler belirleyebilirsiniz, yazmanızın içindeki renklere uygun olarak yapıp kullanabilirsiniz. Tığ oyası modelimizi çeyizlik olarak da yapıp kaldırabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

3D Papatya Oyası Yapımı

Daha önceden sizlerle paylaştığım Üç Boyutlu Oya Modelleri arasında yer alan, Üç Boyutlu Tığ Oyası Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Üç Boyutlu Papatya Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Üç Boyutlu Papatya Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com