Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / V YAKA ERKEK ÇOCUK SÜVETERİ YAPIMI
0 Yorum 13,998 Görüntülenme 24 Şubat 2018

V Yaka Erkek Çocuk Süveteri Yapımı

V YAKA ERKEK ÇOCUK SÜVETERİ YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, artan iplerinizi değerlendirebileceğiniz çok güzel, V Yaka Erkek Çocuk Süveteri Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle ve renkleriyle çok hoş olmuş, sizler de çocuklarınız için yaparak onlara giydirebilirsiniz.

Süveter Örgü Modeli

V Yaka Erkek Çocuk Süveteri Yapımında, evde artmış iplerinizi değerlendirebilirsiniz, Anne İşleri modeli bizlere göstermek için, 3,5 numara şiş kullanmış, sizler orta kalınlıkta bir ip için, 4 numara şiş kullanabilirsiniz, isteğinize göre ve ipinizin kalınlığına göre şiş numarası değişebilir. Süveter modelimiz 4- 5 yaş çocuğa olacak şekilde yapılmış, boyutları, 50 santim boy, 37 santim en, 16 santim kol, v yaka boyutu ise 20 santim olarak yapılmış, tabii ki bu boyutlar elinizin sıkı veya gevşek örmesine göre değişebilir, ama ortalama bu boyutlarda olacaktır. 80 ilmek alarak lastik kısmıyla modelimize başlanıyor. Çok hoş bir model olmuş. Buna benzer çocuk örgülerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Anne İşlerine V Yaka Erkek Çocuk Süveteri Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

V Yakalı Çocuk Süveteri Nasıl Yapılır

V Yaka Erkek Çocuk Süveteri Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com