Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YALANCI İĞNE OYASI DAĞ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 7,197 Görüntülenme 09 Şubat 2018

Yalancı İğne Oyası Dağ Modeli Yapımı

YALANCI İĞNE OYASI DAĞ MODELİ YAPIMI

Merhaba hanımlar, sizlerle iğne oyasından tığ oyasına çevrilmiş, Yalancı İğne Oyası Dağ Modeli Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, iğne oyasında dağ modelini bilenler, bu modelin ne kadar çok iğne oyasına benzediğini anlayabilirler.

Tığ İşi Dağ Oyası

Yalancı İğne Oyası Dağ Modelinde, her zaman olduğu gibi öncelikle yazmamızın tığ battısını yapıyoruz, daha sonra modelimizi işlemeye başlıyoruz, yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız Oya ve Dantel Dünyasının detaylı anlatımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu oya modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mevlüt örtüsü kenarlarına da çok güzel olacaktır, daha büyük yaparak havlu kenarlarına bile yapabilirsiniz. Her sıra için farklı renkler kullanabilirsiniz, bu tamamıyla sizin gönlünüze kalmış, buna benzer en güzel tığ oyalarını sitemizde bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Yalancı İğne Oyası Dağ Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İle Dağ Oyası Nasıl Yapılır

Yalancı İğne Oyası Dağ Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com