Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YALANCI İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,429 Görüntülenme 07 Ocak 2018

Yalancı İğne Oyası Yapımı

YALANCI İĞNE OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar, sizlerle tıpkı iğne oyasına benzeyen Yalancı İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, daha önce buna benzer bir model havlu kenarı için paylaşmıştık, bu da çok güzel olmuş, ben çok beğendim.

Yalancı İğne Oyasını Modelinde, öncelikle yazmamızın tığ battısını yapıyoruz, daha sonra birinci yeşil kısmınızı yapıyoruz, onun üzerine ikinci yeşil kısmını yapıyoruz ve motiflerimizin alt kısmını 4 numara şiş kullanarak yapıyoruz, son olarak da şiş ile yaptığımız halkaların üzerine renkli motiflerimizi işliyoruz. Yapımı zor gibi görünse de, zor değil, gayet anlaşılır bir yapımı var, sizler de videomuzu izleyerek zorlanmadan yapabilirsiniz. Bu güzel oya modelimizi ister yazma kenarlarına yapın, isterseniz mutfak havlusu kenarlarına da çok güzel olacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kış günlerinde soğuk havalarda üzerinize alabileceğiniz, Kolay Ve Şık Panço Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Evde artan iplerinizi değerlendirebileceğiniz, Köprülü Pıtırcık Tığ Oyası Yapımına bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Yalancı İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yalancı İğne Oyası Modeli

Yalancı İğne Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com