Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YALANCI İĞNE ÜZÜM OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,439 Görüntülenme 18 Temmuz 2018

Yalancı İğne Üzüm Oyası Yapımı

YALANCI İĞNE ÜZÜM OYASI YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, gününüz hayırlı bereketli olsun. Rabbim sizler için hayırlı olacak bütün dualarınızı kabul eylesin. İğne oyasından tığ oyasına çevrilen çok güzel oya modelleri yapılıyor, yalancı iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Yalancı İğne Üzüm Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünümüyle çok hoş duruyor, iğne oyası bilmeyenler için çok hoş bir alternatif olabilir.

Bu güzel yalancı iğne oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Yalancı İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış. Yalancı İğne Üzüm Oyası Yapımında, öncelikle yeşil kısmını işliyoruz, daha sonra yeşil kısım üzerine üzüm modelimizi yapıyoruz, yapımı tığ oyası bilenler için zorlayıcı değil, dilerseniz videomuzu izleyerek nasıl yapıldığını kolaylıkla anlayabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yalancı İğne Oyası Modellerinden olan, Yalancı İğne Yelpaze Motifli Tığ Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yalancı İğne Üzüm Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Üzüm Oyası Modeli

Yalancı İğne Üzüm Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com