Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAN YANA DİZİLİ LALE OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,886 Görüntülenme 08 Aralık 2017

Yan Yana Dizili Lale Oyası Yapımı

YAN YANA DİZİLİ LALE OYASI YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, sizlerle çok güzel görünen Yan Yana Dizili Lale Oyası Yapımını paylaşıyorum, lale şekline benzeyen bu oya modelimizi ben görünce çok beğendim, sizlerle de paylaşmak istedim.

Yan Yana Dizili Lale Oyası Modelinde, öncelikle yeşil kısmını yapıyoruz, daha sonra sık iğne ile lalelerimizi ve pıtırcıklarımızı döküyoruz, tığ işi bilenlerin zorlanmadan yapacağını düşünüyorum, lalelerin ara mesafesini vermeniz sizin gönlünüze kalmış. Oya modelimizi beğendiyseniz Oya ve Dantel Dünyası ile birlikte sizlerde yapabilirsiniz, renklerini yazmanızın rengine göre değiştirebilirsiniz, kızlarımızın çeyizine de çok yakışacağını düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bayanlara çok yakışacak, Örgü Kolay Boyunluk Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Soğuklarda çocuğunuzun başını sıcacık saracak, Tığ İşi Çocuk Bere Yapılışına bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Yan Yana Dizili Lale Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Lale Tığ Oyası Modeli

Yan Yana Dizili Lale Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com