Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAN YANA DUT YAPRAKLARI TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 5,095 Görüntülenme 16 Ocak 2018

Yan Yana Dut Yaprakları Tığ Oyası Yapımı

YAN YANA DUT YAPRAKLARI TIĞ OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, değişik ve güzel bir tığ oyası modeliyle birlikteyiz, sizlerle Yan Yana Dut Yaprakları Tığ Oyası Yapımı paylaşıyorum, çok değişik bir oya modeli olmuş, sizlerin de görmenizi istedim.

Yan Yana Dut Yaprakları Tığ Oyası Modelinde, öncelikle her zaman olduğu gibi yazmamızın tığ battısını yapıyoruz, sonra modelimizin yeşil kısmını işleyerek üzerine renkli kısmını gidiyoruz. Yapımı gayet basit, videomuzu izleyerek kolay bir şekilde yapacağınızı düşünüyorum, bu oya modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, boyunlarımızı süsleyen fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz. Renklerini yazmanızın rengine uygun olacak şekilde değiştirebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bayanlara çok yakışacak ve sıcak tutacak, Üç Boyutlu Baktüs Şal Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Gül Desenli Kare Lif Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına Yan Yana Dut Yaprakları Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dut Yaprakları Tığ Oyası Yapılışı

Yan Yana Dut Yaprakları Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com