Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAN YANA İKİ ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,324 Görüntülenme 13 Aralık 2017

Yan Yana İki Çiçek Tığ Oyası Yapımı

YAN YANA İKİ ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar, çiçekli oya modeli sevenlerin çok beğeneceği Yan Yana İki Çiçek Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, bu oya modelini ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

İki Çiçek Tığ Oyası Modeli

Yan Yana İki Çiçek Tığ Oyası Modelinde, tığ battısı yapıldıktan sonra yeşil kısmını ve yapraklarını işliyoruz, son olarak yapraklar üzerine çiçekleri yapıyoruz, çok güzel bir oya modeli, renklerini yazmanızın rengine göre değiştirebilirsiniz, oyamızın mutfak havlusu kenarında çok güzel olacağını düşünüyorum. Oya ve Dantel Dünyası çok detaylı bir şekilde yapımını bizlere anlatmış, sizlerin de zorlanmadan yapacağını düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle çok güzel görünen ve ayağınızı sıkıca saracak, Kalpli Çorap Patik Yapımını paylaşmıştım.

Yeni doğan bebeklerinize yapabileceğiniz, çok güzel ve çok şirin, Yenidoğan Bebek Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Yan Yana İki Çiçek Tığ Oyası Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Çiçekli Tığ Oyası Modelleri

Yan Yana İki Çiçek Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com