Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YANYANA ÜÇ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 13,331 Görüntülenme 07 Nisan 2018

Yanyana Üç Çiçek İğne Oyası Yapımı

YANYANA ÜÇ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar evinizden huzur mutluluk hiç eksik olmasın, Rabbim sizler için hayırlı olan bütün dualarınızı kabul eylesin. Çıtı pıtı bir görünüme sahip olan, çiçekli iğne oyası modelleri arasında yerini alan, Yan Yana Üç Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş bir model olmuş, yapımı da zorlayıcı değil, yazma kenarlarına çok yakışacak bir model gibi duruyor.

Üç Çiçekli Oya Modeli

Bu güzel çiçekli oya modelimiz Ayşenin İğne Oyaları 2018 Modelleri arasında yerini almış, sizlerde çiçekli model seviyorsanız, 3 Çiçekli İğne Oyası Modelimizi zorlanmadan yapabilirsin. İster tek renk yazmalara rengarenk yaparak kullanabilir veya yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun renkler seçerek yapabilirsiniz. Yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarına da çok yakışacak bir iğne oyası modeli olmuş, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle kısa süre önce paylaşmış olduğum, Çiçekli İğne Oya Modelleri içinde yer alan, Üç Boyutlu Çiçek İğne Oyası Yapılışına kesinlikle bakın derim, çok değişik ve güzel bir model.

Ayşenin İğne Oyalarına bizlerle paylaşmış olduğu Yan Yana Üç Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yan Yana Üç Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com